Novinky

Team SK Meteor Praha 2017

Team Dospělí A (2. třída B)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Holík František, Cais Pavel, Vašina Vojtěch, Vondráček Jiří, Vihan Jan, Pařízek Vítězslav, Klofáč Karel, Holík Denis, Stránský Štěpán,

Ženy: Klofáčová Svatava, Bareková Barbara, Stránská Gabriela, Hradecká Gabriela, Caisová Helena, Stránská Julie

Team Dospělí B (3. třída D)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Vašina Vojtěch, Vondráček Jiří, Pařízek Vítězslav, Vihan Jan, Klofáč Karel, Drbal Zbyněk, Zábranský Josef, Schmidtmayer František, Stránský Štěpán, Holík Denis

Ženy: Vašinová Kateřina, Mujdžičová Martina, Hradecká Gabriela, Stránská Gabriela, Caisová Helena, Stránská Julie,

Team SK Meteor Praha 2016

Team Dospělí A (2. třída C)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Vašina Vojtěch, Holík František, Cais Pavel, Holík Denis, Veselý Michal, Vondráček Jiří, Pařízek Vítězslav, Vihan Jan, Klofáč Karel, Zábranský Josef, Drbal Zbyněk, Schmidtmayer František

Ženy: Bareková Barbara, Klofáčová Svatava, Vašinová Kateřina, Stránská Gabriela, Dastychová Zuzana, Mujdžičová Martina, Stránská Julie

Team Dospělí B (3. třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Veselý Michal, Vondráček Jiří, Pařízek Vítězslav, Vihan Jan, Zábranský Josef, Klofáč Karel, Drbal Zbyněk, Schmidtmayer František, Dvořák Radek, Stránský Štěpán

Ženy: Caisová Helena, Vašinová Kateřina, Stránská Gabriela, Dastychová Zuzana, Mujdžičová Martina, Stránská Julie, Kulíková Adéla

Starší žactvo A (1.třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Krajíček Matyáš, Kusý Jan, Bílek Adam, Holík Denis, Drbal Filip, Bien Daniel,Růžanský Jan,Bárta Alex, Šilha Matěj

Holky: Stránská Julie, Kulíková Adéle,Liczki Linda,Dejmková Anna, Pasecká Laura, Mlynárová Daniela, Floriánová Inka

Starší žactvo B (3.třída )

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Drbal Filip, Bien Daniel,Růžanský Jan,Bárta Alex, Šilha Matěj,Franc Petr,Doležal Matěj,Matoušek Václav,Štěpán Mucha,Velek Matěj

Holky: Liczki Linda,Dejmková Anna, Pasecká Laura, Floriánová Inka, Páleníková Anna,Obermajerová Kristýna, Francová Jana

Mladší žáci A (1.třída)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Holík Denis, Kusý Jan (H),Drbal Filip,Růžanský Jan,Mucha Štěpán,Pavelka Vojtěch,Vlasák Vik­tor

Holky: Mlynárová Daniela,Pasecká Laura, Floriánová Inka,Šteinfeldová Anna,Štorková Emma,Dejmková Anna,Šebečková Klára,Páleníko­vá Anna

Mladší žáci B (3.třída)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Velek Matěj, Florián Benjamin,Matoušek Václav,Pavelka Vojtěch,Mucha Štěpán,Možíš Matěj,Vlasák Viktor,Mornštejn Max,Jedlička Jakub

Holky: Floriánová Inka,Šteinfeldová Anna, Štorková Emma,Dejmková Anna,Páleníková Anna,Hrušková Karolína

Přípravka team A (Babytenis)

Výsledky můžete sledovat ZDE,

Klofáč Tobiáš, Dvořák Filip,Zedek Jakub,Dejmek Adam Jan,Dererová Dominika,Klíma Max

Přípravka team B (Babytenis)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Zíta Josef,Zíta Tomáš,Drbalová Linda, Růžek Lukáš, Andr Marek

Přípravka team C (Babytenis)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Krošlák Vítek,Irahola Valerie,Škurek Michal, Dolanská Ester,Kumpera Jan,Štorková Elizabeth

Team SK Meteor Praha 2015

Team Dospělí A (2. třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Cais Pavel, Košut Martin, Holík František, Závitkovský Petr, Vondráček Jiří, Pařízek Vítězslav, Dvořák Radek, Vašina Vojtěch, Klofáč Karel,Vihan Jan

Ženy: Bareková Barbara, Chovanová Lubica, Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Stránská Julie, Klofáčová Svatava, Mujdžičová Martina

Team Dospělí B (3. třída B)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Vihan Jan, Vondráček Jiří, Pařízek Vítězslav, Dvořák Radek, Klofáč Karel, Zábranský Josef, Vašina Vojtěch, Drbal Zbyněk, Schmidtmayer František, Holík Denis

Ženy: Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Stránská Gabriela, Kločášová Svatava, Mujdžičová Martina, Cerhová Veronika, Šestáková Hana

Starší žáci (2.třída B)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Krajíček Matyáš, Holík Denis, Bílek Adam, Tomka Jakub, Kusý Jan (H), Štyler Adam (H), Drbal Filip, Bárta Alex, Řehoř David, Vlček Matěj, Žihla Martin, Šilha Matěj

Holky: Stránská Julie, Kýčková Adéla, Kulíková Adéle, Pasecká Laura, Šteinfeldová Anna, Mlynárová Daniela, Floriánová Inka, Páleníková Anna

Mladší žáci A (1.třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Krajíček Matyáš, Holík Denis, Kusý Jan (H), Štyler Adam (H), Šilha Matěj, Doležal Matěj, Florián Benjamin, Vlasák Artur, Teplý Adam, Velek Matěj

Holky: Pasecká Laura, Liczki Linda (H), Mlynárová Daniela, Francová Jana, Šteinfeldová Anna, Floriánová Inka, Šebečková Klára, Páleníková Anna

Mladší žáci B (2+1 B)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Drbal Filip, Šilha Matěj, Velek Matěj, Vlasák Artur, Matoušek Václav

Holky: Mlynárová Daniela, Šebečková Klára, Šteinfeldová Anna, Štorková Emma

Mladší žáci C (2+1 A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Franc Petr, Doležal Matěj, Florián Benjamin, Schovánek Kryštof, Teplý Adam

Holky: Francová Jana, Floriánová Inka, Páleníková Anna, Dámová Michaela, Melničenková Nina

Přípravka team A (Babytenis)

Výsledky můžete sledovat ZDE,

Pavelka Vojtěch, Zedek Jakub, Klofáč Tobiáš, Mlynár Michal, Dejmková Anna, Mucha Štěpán, Dererová Dominika, Vavroušek Jan

Přípravka team B (Babytenis)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Možíš Matěj, Martinovská Tereza, Krošlák Vítek, Klíma Max, Růžková Lucie, Růžek Lukáš, Kulda Šimon, Škurek Michal, Vihan David, Polák Jiří

Přípravka team C (Babytenis)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Jedlička Jakub, Řehořová Sofie, Vlasák Viktor, Vlasáková Adéla, Drbalová Linda, Irahola Valerie, Dolanská Ester, Dejmek Adam Jan, Kalivodová Tereza, Stoklas Stela

Minitenis A

Max Klíma,Linda Drbalová,Tomáš Zíta,Adam Dejmek,

Minitenis B

Stela Stoklas,Lukáš Růžek,Natálka Irahola,Angie Řihošková,Jakub Brů­ža

Minitenis C

David Vihan,Benjamin Poláček,Jan Kumpera,Zuzka Závitkovská,Ber­tík Lukeš

Team SK Meteor Praha 2013

Team Dospělí A (2. třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Stavěl Martin, Pacan Josef, Holík František, Cais Pavel, Pařízek Vítězslav, Dvořák Radek, Košut Martin, Vihan Jan, Vondráček Jiří, Klofáč Karel, Zábranský Josef

Ženy: Klofáčová Svatava, Monoszon Martyna Hanna, Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Vašinová Tereza, Stránská Gabriela

Team Dospělí B (3. třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Cais Pavel, Pařízek Vítězslav, Dvořák Radek, Košut Martin, Vihan Jan, Vondráček Jiří, Klofáč Karel, Drbal Zbyněk, Zábranský Josef, Schmidtmayer František, Hradecký David

Ženy: Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Vašinová Tereza, Stránská Gabriela

Starší žáci (3.třída B)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Gaura Dominik, Žihla Martin, Sitař Ivan, Bušek Frederik, Tomka Jakub, Schmidtmayer Jan, Pasecký Adam, Mynář Radek

Holky: Kýčková Adéla, Stránská Julie, Kulíková Adéla, Bešíková Tereza

Mladší žáci (2.třída A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Tomka Jakub, Schmidtmayer Jan, Žihla Martin, Krajíček Matyáš, Bílek Adam, Mynář Radek, Šilha Matěj

Holky: Kulíková Adéla, Stránská Julie, Kýčková Adéla

Babytenis (Baby tenis-přípravka A-Memoriál Zdeňka Kocmana)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Babytenisti: Krajíček Matyáš, Holík Denis, Pasecká Laura, Drbal Filip, Šilha Matěj, Jiřičná Anna

Team SK Meteor Praha 2012

Team A (1. třída B)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Stavěl Martin, Cais Pavel, Holík František, Šuléř Stanislav (H), Zábranský Josef (H), Vihan Jan, Pařízek Vítězslav, Dvořák Radek, Pacan Josef, Černý Pavel, Klofáč Karel

Ženy: Klofáčová Svatava, Monoszon Martyna Hanna, Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Mujdžičová Martina, Stránská Gabriela

Team B (3. třída C)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Muži: Hradecký David, Pařízek Vítězslav, Vihan Jan, Zábranský Josef (H), Vondráček Jiří, Dvořák Radek, Schmidtmayer František (H), Klofáč Karel, Abrahám Pavel, Kulík Michal, Pěch Petr

Ženy: Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Mujdžičová Martina, Stránská Gabriela, Vašinová Tereza

Mladší žáci (3. třída)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Kluci: Gaura Dominik, Žihla Martin, Sitař Ivan, Bušek Frederik, Tomka Jakub, Schmidtmayer Jan, Pasecký Adam, Mynář Radek

Holky: Kýčková Adéla, Stránská Julie, Kulíková Adéla, Bešíková Tereza

Babytenis (Babytenis přípravka A)

Výsledky můžete sledovat ZDE

Babytenisti: Krajíček Matyáš, Holík Denis, Pasecká Laura, Drbal Filip, Šilha Matěj, Jiřičná Anna

Team SK Meteor Praha 2011

Team A (1. třída B)

Muži: Stavěl Martin (H), Holík Jakub (H), Cais Pavel, Holík František, Pařízek Vítězslav, Hradecký David, Vihan Jan, Rousek Miroslav, Dvořák Radek, Hradecký Martin, Klofáč Karel

Ženy: Klofáčová Svatava, Monoszon Martyna Hanna, Dastychová Zuzana, Vašinová Kateřina, Vašinová Tereza

Team B (3. třída C)

Muži: Pařízek Vítězslav, Hradecký David, Vondráček Jiří, Vihan Jan, Rousek Miroslav, Abrahám Pavel, Klofáč Karel, Dvořák Radek, Fleming Zdeněk, Bureš Robert, Pěch Petr, Kulík Michal

Ženy: Vašinová Kateřina, Dastychová Zuzana, Stránská Gabriela, Vašinová Tereza

Mladší žáci (2+1 B)

Kluci: Gaura Dominik, Sitař Ivan, Žihla Martin

Holky: Bešíková Tereza, Folprechtová Josefína, Cerhová Veronika

Babytenis (Babytenis přípravka C)

Babytenisti: Krajíček Matyáš, Holík Denis, Fruhvirtová Linda, Mlynář Radek, Gaura Daniel, Šabler Julius, Korman Sebastian Libor, Kýčková Adéla, Stránská Jůlie

Team SK Meteor Praha 2010

Team A

Muži: Hradecký David, Holík František, Cais Pavel, Pařízek Vítězslav, Rousek Miloslav, Kulík Michal, Dvořák Radek, Hradecký Martin, Vondráček Jiří, Vihan Jan (H)

Ženy: Dastychová Zuzana, Máchová Jana, Vašinová Kateřina, Klofáčová Svatava (H), Monoszon Martyna Hanna

Team B

Muži: Hradecký Martin, Kulík Michal, Dvořák Radek, Vondráček Jiří, Abrahám Pavel, Bureš Robert, Pěch Petr, Pacan Josef, Rousek Miroslav, Vihan Jan (H), Klofáč Karel (H), Fleming Zdeněk

Ženy: Vašinová Kateřina, Vašinová Tereza, Monoszon Martyna Hanna, Gaurová Petra, Stránská Gabriela

Babytenis

Kluci: Krajíček Matyáš, Koryta Matyáš, Gaura Daniel, Pětroš David

Holky: Kýčková Adéla, Dománská Anna, Stránská Jůlie

Kontakty
Podporují nás

MČ Praha 8
Magistrát hl.m. Praha
ČTS
Babolat
Pronájem dvorce
200,– Kč / hod.**
jednotná cena
Kde nás najdete
Ostatní kluby SK Meteor