Novinky

Tenisová školička a závodní tenis

Do tenisové školičky jsou přijímány děti od 4 do 12 let. Tenisové tréninky probíhají v malých skupinkách po max.4 dětech na jednoho trenéra. Tréninky jsou celoroční (mimo školní prázdniny), od dubna do října se hraje na venkovních kurtech, od října pak v tenisových halách. Tréninky tenisové školičky probíhají každou středu v hodinových blocích od 14 do 19 hod. Děti u nás mohou hrát závodně v družstvech nebo jen rekreačně pro radost. Z tenisové školičky jsou děti vybírány do závodních družstev. V tenisové školičce i u tréninků závodních družstev působí zkušení trenéři s licencí českého tenisového svazu. Děti,které hrají závodně za SK Meteor se účastní na jaře soutěží družstev a celoročně startují na turnajích ČTS po celé ČR. Pro hráče ze závodních družstev (přípravka, ml.žactvo, st.žactvo) probíhají od dubna, každý pátek od 14 do 17 hod, přípravné zápasy pod dohledem trenérů.

Po celý rok pořádáme pro děti různé tenisové turnaje a jiné zábavné akce, v létě u nás budou probíhat týdenní příměstské tenisové kempy(info viz níže).

Dotazy,přihlášky do školičky,na kempy a na turnaje: tenismeteor@seznam.cz nebo na tel. 607 404 518 (Ing. Svatava Klofáčová)

Kontakty

On-line rezervace

PLATBA MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI
Podporují nás

MČ Praha 8
Magistrát hl.m. Praha
ČTS
Babolat
Pronájem dvorce
200,– Kč / hod.
jednotná cena
Kde nás najdete

Ostatní kluby SK Meteor