Novinky

Výsledky

Sezona 2015

Družstva

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo minitenistů A, když v září vybojovalo 1.místo na Přeboru Prahy, který naše meteorské družstvo vyhrálo s velkou převahou a tím si naše děti zajistily účast na Mistrovství ČR, kde vybojovaly nakonec úžasné 2.místo, když ve finále nestačily na družstvo z Prostějova.

Družstvo babytenisu A zaznamenalo obrovský úspěch, když vyhrálo velmi těžkou skupinu, postoupilo na Pražské finále, kde naše děti obsadily skvělé 2.místo!!!!

Družstva babytenisu B a C,kde se střídaly děti mladší popř.spíše začínající ve svých skupinách obsadila 4.místo a 6.místo,což je výborné umístění.

Družstvo ml.žactva A se bez problémů udrželo v 1.třídě,když skončilo na pěkném 4.místě.

Družstva ml.žactva B a C složena z dětí,které začínají se závodním tenisem, zaznamenala i několik vítězství,nakonec obsadila ve své skupině až 6.místo a 7.místo,ale všichni si alespoň dobře zahráli.

Družstvo st.žactva slaví postup do 1.třídy!!!

Družstvo dorostu nově sestavené družstvo se zdrželo statečně a skončilo na 7.místě

Jednotlivci

Žáci

Největších úspěchů na turnajích dosáhli tito hráči:

Denis Holík (7×3.místo ve dvouhře,2×1.mís­to,4×2.místo a 3×3.místo ve čtyřhře)

Honza Kusý (1×1.místo,1×2­.místo a 1×3.místo ve dvouhře,2×1.mís­to,2×2.místo a 5×3.místo ve čtyřhře)

Adam Štyler (2×1.místo,3×2­.místo a 4×3.místo ve dvouhře,2×1.mís­to,1×2.místo a 6×3.místo ve čtyřhře)

Filip Drbal (1×2.místo a 4×3.místo čtyřhra a několik čtvrtfinálových účastí ve dvouhře)

Matyáš Krajíček (3.místo dvouhra,1.místo čtyřhra)

Adam Bílek (3.místo čtyřhra)

Linda Liczki (4×3.místo ve dvouhře,2×3.místo ve čtyřhře)

Babytenis

Babytenisté byli v tomto roce na turnajích velice úspěšní:

Tobiáš Klofáč-vyhrál 9 turnajů,1×2­.místo,2×3.mís­to

Anna Dejmková-vítězka několika turnajů+několik dalších umístění na stupních vítězů

Dominika Dererová-několik 3.míst

Jakub Zedek-1×1.místo+několik umístění na stupních vítězů

Štěpán Mucha-1×2.místo,4×3.místo

Vítek Krošlák-2×3.místo

Max Klíma-2×3.místo

Minitenis

Naše děti v této kategorii v letošní sezoně patřily k těm nejlepším.

Na závěrečné Masters na Spartě, kde hrají nejlepší děti z ČR se probojoval Max, Linda a Tomáš v zimě i v létě. Max zde obsadil shodně vždy 3.místo

Nejvíce pohárů z turnajů si odvezl Max Klíma,Tomáš Zíta,Linda Drbalová,Adam Dejmek a Lukáš Růžek

Letní sezona 2014

Družstva

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo minitenistů, když v září na Přeboru Prahy družstev dokázali vybojovat celkové 2.místo,když ve finále po vyrovnaném boji prohráli se Spartou A. Velký úspěch podtrhlo ještě naše ,,béčko",které vybojovalo 2.místo v soutěži útěchy,když ve finále nestačilo na LTC Modřany. Tobík Klofáč byl vybrán do družstva minitenisu za kraj Praha na MČR ,kde nakonec obsadili 2.místo,když ve finále podlehli Jihomoravskému kraji na skore jen o pár míčků(utkání skončilo 4:4)

Družstva babytenisu A i B ve svých skupinách obsadila shodně 4.místa,což vzhledem k vysoké nemocnosti a švp je výborné umístění.

Družstvo ml.žactva A zaznamenalo obrovský úspěch,když bez jediné prohry suveréně vyhrálo skupinu a slavilo postup do 1.třídy.

Družstvo ml.žactva B,které bylo složeno z dětí,které začínaly se závodním tenisem sehrálo několik vyrovnaných zápasů nakonec však obsadilo ve své skupině až 6.místo,ale všichni si alespoň dobře zahráli.

Družstvo st.žactva nezklamalo a nakonec se po nejistých výkonech s úvodních kol udrželo ve 2.třídě.

Jednotlivci

Minitenis-největších úspěchů dosáhli na turnajích po celé ČR Tobík Klofáč,Linda Drbalová,Dominika Dererová,Vítek Krošlák,Kuba Zedek a Adam Dejmek

Tobík Klofáč-minitenis největší úspěchy: 6.7.2014 Sparta-2.místo, 21.7.2014 Sparta-1.místo, 2.8.2014 Meteor cup-1.místo, 17.8.2014 Meteor cup-1.místo, 30.8.2014 Pardubice-1.místo, 31.8.2014 Jablonec nad Nisou-2.místo, 7.9.2014 Meteor cup-1.místo, 14.9.2014 Sparta masters finále-3.místo, 27.9.2014 Mis­trovství ČR družstev-2.místo, 28.9.2014 Meteor cup-1.místo

Vítek Krošlák-3.místo Nehvizdský pohár,3.místo Trutnov,finálové účasti na mnoha turnajích

Linda Drbalová-mnoho postupů ze skupin a účastí ve finálových skupinách,3.místo útěcha Meteor Cup

Dominika Dererová-finálové účasti,vítězství ve skupinách,1.místo útěcha Meteor Cup

Babytenis-největších úspěchů dosáhli na celostátních turnajích Tobík Klofáč,Filip Drbal,Anna Dejmková,Michal Ml­ynár

Tobík Klofáč-28.6.2014 Nehvizdy-2.místo, 29.6.2014 Žalov-2.místo, 5.7.2014 Semily-5.místo, 12.7.2014 Poděbrady-3.místo, 26.7.2014 Jablonec nad Nisou-2.místo, 9.8.2014 Poděbrady-3.místo, 20.9.2014 Meteor Cup-3.místo+mnoho dalších finálových účastí

Filip Drbal- Pardubice-3.místo,finálové účasti,vítězství ve skupinách

Michal Mlynár- 26.7.Nehvizdy-1.místo a mnoho postupů ze skupin a účastí ve finálových skupinách

Anna Dejmková-LTC Modřany 3.místo,Meteor Cup 3.místo,mnoho postupů do finálových skupin

ml.žactvo

Největších úspěchů na turnajích dosáhli Matyáš Krajíček,Denis Holík,Adam Bílek a Adéla Kulíková

Matyáš Krajíček dvouhra:1.5.Vy­sočany-3.místo,17.5.Baník-1.místo,5.7.Tempo-3.místo,23.7.Boh­nice-3.místo,26.7.Klá­novice-2.místo,2.8.Bohnice-3.místo čtyřhra:1.5. Vy­sočany-2.místo,17.5.Baník-1.místo,5.7.Tempo-1.místo,23.7.Boh­nice-2.místo,26.7.Klá­novice-2.místo,2.8.Lo­komotiva-1.místo,30.8.Boh­nice-1.místo Adam Bílek dvouhra:5.4.Žalov-3.místo,7.6.Rou­dnice-3.místo,čtyřhra:5­.4.Žalov-3.místo,7.6.Rou­dnice-2.místo,30.8.Sa­talice-1.místo,27.9.Baník-1.místo a dále mnoho čtvrtfinálových účastí ve dvouhře i čtyřhře Denis Holík dvouhra:30.8.Č­.Budějovice-3.místo,13.9.Lo­komotiva-2.místo,čtyřhra:6­.9.Cibulka-1.místo a dále mnoho čtvrtfinálových účastí ve dvouhře i čtyřhře Kulíková Adéla dvouhra:7.6.Rou­dnice-3.místo,čtyřhra:30­.8.Satalice-3.místo a mnoho čtvrtfinálových účastí ve dvouhře i čtyřhře

Zimní sezona 2013/14

Minitenis-zde zaznamenali největší úspěchy Tobík Klofáč a Vítek Krošlák

Tobík zvítězil v prosinci na turnaji v Dolních Počernicích, v lednu zvítězil v Nehvizdech a dále vybojoval 2.místo na turnaji YONEX Minitenis TOUR I,v únoru 2.místo na turnaji SK Hamr a třetí místo na turnaji Prince minitenis Tour II na Spartě a TK Neridé v březnu. Jeho velkým úspěchem je také vybojování účasti na závěrečném turnaji Masters v Tk Sparta na Minitenis Prince Tour,kam postoupilo 10 nejlepších minitenistů.

Vítek Krošlák má na svém kontě 2.místo z prosince z Dolních Počernic,mnoho finálových účastí a jeho největším úspěchem je 1.místo na turnaji YONEX minitenis tour III v březnu.

Velké úspěchy zaznamenali také Adam Dejmek,Terezka Kalivodová,Lucka Růžková,Linda Drbalová,Domča Dererová a Míša Škurek mnohačetnými účastmi ve finálových skupinách.

Babytenis(pří­pravka)- v této kategorii po celou zimní sezonu patřili k největším meteorským oporám Filip Drbal,Anička Dejmková,Míša Mlynár a Tobík Klofáč,kteří se pravidelně účastnili turnajů ČTS,kde tyto děti pravidelně vybojovávaly účasti ve finálových skupinách. Největším úspěchem je březnové 3.místo Filipa Drbala na turnaji TK Neridé a rovněž 3.místo Tobíka Klofáče na turnaji SK Satalice.

Ml.žactvo- stále se zlepšující ml.žáci Denis Holík,Adam Bílek,Jakub Tomka a Honza Schmidtmayer,poc­tivě objížděli turnaje a zaznamenali několik čtvrtfinálových účastí ve dvouhrách, ale hlavně velké úspěchy ve čtyřhrách. Denis Holík byl ve čtyřhře 2× v semifinále,1× ve finále ve Vysočanech a zvítězil na březnovém turnaji na Lokomotivě Praha. Adam Bílek společně s Jakubem Tomkou se postarali o velké překvapení již na prosincovém turnaji V Satalicích,kdy se dostali až do finále čtyřhry,Adam ještě vybojoval 2× účast v semifinále v únoru a 1× ve finále v březnu na Lokomotivě a Jakub ještě 1× semifinále.

Otevřený oddílový přebor

Ve dnech 12.-13.4.2014 se na Meteoru uskutečnily jarní oddílové přebory.

Výsledky:

minitenis 1.Krošlák,2.Klo­fáč,3.-4.Škurek,Klíma

babytenis 1.Dejmková,2.Pe­trofský,3.-4.Drbal,Mlynár

dívky 2004–06 1.Surovčíková,2­.Dejmková,3.Mly­nárová

žáci 1.Bílek,2.Sitař,3­.Krajíček,4.Ho­lík

žákyně 1.Kulíková,2.Strán­ská,3.Cerhová

2013

Velké úspěchy zaznamenala závodní družstva všech věkových kategorií, kdy družstvo dospělých-team A suverénně postoupilo do 1.třídy a družstvo staršího žactva postoupilo do 2.třídy a ostatní družstva se bez problémů udržela.

Výborných výsledků dosáhly děti v kategorii minitenis, kdy Tobík Klofáč,Anička Dejmková a Michal Mlynár vyhráli mnoho turnajů po celé ČR a patřili k nejlepším hráčům v celé ČR.

V přípravce-babytenis zaznamenali velké úspěchy především Denis Holík a Filip Drbal,kdy mají kluci na svém kontě mnoho semifinálových a finálových účastí. Pozadu nezůstaly ani holky Laura Pasecká,Danielka Mlynárová a Anička Dejmková,které se zúčastnily také mnoha turnajů s nemalými úspěchy.

žákovské kategorii mezi nejlepší z oddílu patřili Matyáš Krajíček,Jakub Tomka,Adam Bílek,Jan Schmidtmayer a z holek Adélka Kulíková,Adélka Kýčková a Julie Stránská. Mimo vítězství v zápasech v soutěži družstev se žáci účastnili také mnoha turnajů se střídavými úspěchy.

Oddílový přebor

28.září 2014 přeborníci

minitenis Mlynár

babytenis Holík

žactvo Kýčková,Sitař

2012

Mezi největší úspěch patří semifinálová účast na přeboru Prahy družstev v kategorii minitenis,pro ročníky 2005 a mladší. Družstvo SK Meteor Praha zde zaznamenalo veliký úspěch, kdy se v silné konkurenci neztratilo a došlo až do semifinále, mezi 4 nejlepší družstva z celé Prahy. V osmifinále lehce rozdrtilo družstvo Sparta C a ve čtvrtfinále porazilo dokonce takový team, a jednoho z velkých favoritů, družstvo I.ČLTK Praha A(Štvanice). Nakonec naši mladí tenisté v semifinále nestačili na pozdějšího vítěze družstvo Sparta A, ale i tak podali skvělé, až nečekané výkony. Meteor takto skvěle reprezentovali Filip Drbal, Míša Mlynár, Anička Dejmková a Tobík Klofáč. A protože jsme na celém přeboru měli jasně nejmladší team, tak doufáme , že se v podobném složení příští rok popereme ještě o příčky vyšší. Jinak celou sezonu naši minitenisté,ba­bytenisté a ml.žáci poctivě objížděli turnaje po celé ČR a zaznamenali mnoho vítězství. Za další velký úspěch považujeme postup**** ml.žactva do 2.třídy v soutěži družstev a i to,že ostatní družstva se udržela ve svých třídách.

Kontakty

On-line rezervace

PLATBA MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI
Podporují nás

MČ Praha 8
Magistrát hl.m. Praha
ČTS
Babolat
Pronájem dvorce
200,– Kč / hod.
jednotná cena
Kde nás najdete

Ostatní kluby SK Meteor