Novinky

Novinky

Kompletní přehled novinek naleznete v archivu.

 • Srpen25Celostátní turnaj dospělých

  26.-27.9.2017

  V sobotu 26.9.2017 od 8 hod bude zahájen celostátní turnaj dospělých. Kategorie žen je pro nedostatek přihlášených zrušena, ale mezi muži se můžeme těšit možná na "dvaatřicítku". Kurty budou po celý víkend obsazeny závodními hráči. Těšíme se na dobrý tenis,kdo má čas, přijdťe zafandit meteorským barvám.

 • Srpen22Memoriál Milana Dovolila

  změna termínu 16.9.2017

  Tradiční Memoriál Milana Dovolila se uskuteční v sobotu 16. září 2017. Deblový turnaj uzavře pro hosty areál na celý den. Účastníky čekají jako vždy líté souboje na dvorcích, spousta dobrého pití a pochutin. Přijďte si zahrát, popít nebo klidně jenom zafandit a večer posedět a zazpívat s živou hudbou. Tenisu zdar a akcím jako je tato zvlášť.

 • Květen23Poslední mistrák s posezením 24.6.2017

  poslední den týmových soutěží v sobotu 24.6.2017

  Letošní závodní týmová sezóna je sice těsně před půlkou,přesto raději s předstihem plánujeme pro závodní hráče všech kategorií našeho oddílu, jejich rodinné příslušníky a příznivce Meteoru na sobotu 24.6.2017, kdy odehrajeme poslední mistrák roku 2017, večerní posezení. Ať už budeme juchat nebo truchlit nad konečným pořadím v tabulkách, měli bychom si k tomu zazpívat meteorskou hymnu a vypít šampíčko. Na domácích dvorcích bude ten den Béčko dospělých proti Bohemians a Áčko starších žáků proti VŠ, tak přijďte držet palec a zhodnotit sezonu.

 • Duben28Mistráky začínají

  mistráky začínají tento víkend 29.-30.4.

  Výsledky meteorských teamů můžete sledovat v sekci ZÁVODNÍ DRUŽSTVA

 • Duben19Zahajovací turnaj čtyřher 22.4.2017

  zahajovací turnaj čtyřher

  Pokud rozmary počasí dovolí vyměnit lyže za rakety, uskuteční se v sobotu 22.4.2017 od 9 hodin plánovaný zahajovací turnaj čtyřher se slavnostním vztyčováním vlajky a grilováním. Páry se přihlašují předem paní správcové nebo zapíší na listinu ve vestibulu šaten, popřípadě se domluví ráno na místě. Turnaj je smíšený pro všechny kategorie a otevřen i pro hosty.

Kontakty
Podporují nás

MČ Praha 8
Magistrát hl.m. Praha
ČTS
Babolat
Pronájem dvorce
200,– Kč / hod.**
jednotná cena
Kde nás najdete
Ostatní kluby SK Meteor